Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Voice and More - Informacja Covid-19

Informujemy, że prowadzimy zajęcia stacjonarne i online!

Bardzo Wam wszystkim dziękujemy, że przez ostatnie miesiące kontynuowaliście lekcje drogą online i szybko przekonaliście się do takiego trybu nauki. Oczywiście nadal będzie możliwość kontynuowania lekcji internetowych jednak wszystkich tych, którzy nie mogą już doczekać się powrotu do zajęć stacjonarnych serdecznie do nas zapraszamy!

Bezpieczeństwo Wasze i nauczycieli jest dla nas priorytetem, dlatego jeżeli nie czujecie się w pełni zdrowi to prosimy, poinformujcie nas o tym wcześniej i zostańcie jeszcze w domu.

Poniżej kilka ważnych kwestii organizacyjnych:
1. Obowiązkowo przed każdymi zajęciami prosimy abyście umyli i zdezynfekowali dłonie. W studio znajdziecie dozownik z płynem odkażającym.
2. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości oddzielającej Was od nauczyciela podczas lekcji,
3. Wszystkie wspólne powierzchnie, z którymi będziecie mieli styczność będą na bieżąco dezynfekowane (instrumenty, stoliki, klamki itp.),
4. Trenerzy korzystają z masek, prosimy abyście również pamiętali o zakryciu ust i nosa na tyle, na ile to możliwie ze względu na specyfikę zajęć,
5. Chwilowo nie ściskamy się na powitanie.

Gdybyście mieli dodatkowe pytania - chętnie pomożemy:)

Do zobaczenia na zajęciach!